2007-06-16 00:02
 Oceń wpis
   


Niestety w opinii "jury" projekt Edu nie zasłużył na finałową szóstkę. O finał walczyło około 150 półfinalistów.

Chciałbym pogratulować finalistom, ale nie mogę tego zrobić z uwagi, że top-projekty wcale nie są "Imagine" i nawet nie zdumiewają kodem (nota bene 2 z nich generują błędy). Wygrało więc lansowanie się na forum, sędziowanie bez oficjalnej punktacji, grafika z Paint'a i Web 1.0. W przyszłym roku nie będę brał udziału! I nawet nie mówię o tym, że "Edu" nie przeszło, lecz to, że w finale zobaczymy tak żałosny poziom.

Przyszły Milioner

P.S. Wkrótce szczegóły o dalszych losach projektu i beta wersji.
Tagi: imagine cup, konkurs


2007-04-01 22:29
 Oceń wpis
   


Projekt "Edu" został zakwalifikowany do półfinałowej rundy konkursu Imagine Cup 2007 w kategorii Web Development!

Taka informacja czekała na mnie po powrocie z tygodniowej delegacji :) "Edu" znalazł się w półfinałowej trzydziestce, wśród projektów nadesłanych z całego świata. Za parę godzin będą znane szczegóły i wymagania dot. następnej rundy. Jednakże, jak wcześniej informowałem, prace nad uruchomieniem pierwszej wersji trwają.

Jeśli uda nam się wyrobić z terminem (możliwości ASP.NET trochę nas ograniczają) są duże szanse na awans do finałowej 6-ki i wyjazd na finałowe rozgrywki do Korei. Dlaczego szanse są duże? Opiszę to następnym razem.

Zapewne zastanawiacie się też co to jest "Edu"... Jeszcze jakiś czas będę musiał potrzymać Was w niepewności :)

Przyszły Milioner

P.S. "Ur..." - jeszcze chwilę czeka.
P.S.2 "Polskie Talenty" - być może jutro będą wyniki.
Tagi: imagine cup, konkurs


2007-01-24 01:43
 Oceń wpis
   
Świetnym pomysłem na start firmy jest zwycięstwo w jakimś konkursie. Raz, że realizujesz projekt. Dwa, dostajesz kasę na jego rozkręcenie.

I tak właśnie zdecydowałem postąpić. Aktualnie pracuję nad dwoma konkursami:

Imagine Cup 2007 (www.imaginecup.com) - największy konkurs informatyczny dla studentów. Nasza 3-osobowa grupa realizuje projekt w kategorii Web Developmnet. Pomysł wg nas rewelacyjny, zakładany przez nas plan minimum to... pierwsze miejsce :) Po kilku miesiącach pracy nad jego specyfikacją, niezliczonych burzach mózgów, projekt ma solidne podstawy zgodne z ideą konkursu, opracowaną warstwę programistyczną, dopracowaną logikę, rozszerzalność i co najważniejsze - podłoże komercyjne. Co ciekawa sama nazwa jest tak chwytliwa, że pociągnie ten produkt. I tym razem przysłowiowych 4 liter nie damy. Projekt wdrożymy niezależnie od wyniku konkursu. Mając gdzieś te 8.000 $ jałmużny od Microsoftu.

Polskie Talnety (www.polskietalenty.pl) - konkurs stypendialny Fundacji grupy TP. Jego ideą jest zatrzymanie w kraju "polskich talentów" poprzez wsparcie finansowe i rozwój otoczenia. Fundacja w tym roku przeznacza na ten cel 200 stypendiów rocznych po 10.000 zł każde. Przyda się na pierwsze inwestycje... :)

Przyszły Milioner
Tagi: microsoft, tpsa, konkursy, imagine cup, polskie talentyO mnie
 
Czy w Polsce XXI wieku można zostać milionerem zaczynając od zera? Postanowiłem sprawdzić to na własnej skórze... Kontakt: przyszly.milioner (a) gmail.comNajnowsze komentarze
 
2014-01-06 19:37
najlepszeprezenty.com.pl do wpisu:
Dzień 770 - www.urinelle.pl
:)
 
2013-12-25 22:08
Powiększanie penisa do wpisu:
Dzień 797 - dobry tydzień
No warto by było poczytać nowe ciekawe wpisy...
 
2013-12-23 13:24
rtvagd do wpisu:
Dzień 235-241 - jak coś to pisz...
pozdrowienia :)
 
2013-12-22 00:46
wokol.dziecka do wpisu:
Dzień 0 - Postanowiłem zostać milionerem :)
:)
 
2013-08-11 10:23
banki_ do wpisu:
Dzień 770 - www.urinelle.pl
Każdy biznes może wypalić, liczy się niszowe podejście do biznesu. Przykładowo, stałem się[...]


Kategorie Bloga


Moje linkiArchiwum Bloga